You are currently viewing Inwestycje rozwojowe – nowa strona, nowe perspektywy

Inwestycje rozwojowe – nowa strona, nowe perspektywy

  • Post category:ogólne

Z przyjemnością prezentujemy nową witrynę Forecast Consulting Sp. z o.o. Poprzednia wersja, która bardzo dobrze służyła nam do prezentacji treści związanych z ogłaszanymi naborami wniosków w perspektywach 2007-2013 oraz 2014-2020, niestety po latach stała się przestarzała pod względem technologicznym.

Moment publikacji nowej witryny internetowej nie jest przypadkowy. Druga połowa 2023 r. to czas, w którym co raz częściej publikowane są informacje o naborach wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowania 2021-2027. Chcemy prezentować Wam informacje o nich w nowy, odświeżony sposób.

Perspektywa unijnego finansowania 2021-2027 nie jest jednak jedyną nową perspektywą dla Forecast Consulting Sp. z o.o. Przeanalizowaliśmy dotychczasowe ponad 13 lat działalności biznesowej i uznaliśmy, że uzyskane przez te lata doświadczenie jesteśmy w stanie wykorzystać, by wspierać Was – organizacje i ludzi – w realizacji najważniejszych z Waszej perspektywy kategorii inwestycji – inwestycji w rozwój.

Każdy realizowany w organizacji projekt, każde szkolenie, warsztat, kurs, każde spotkanie z doradcą zawodowym lub coachem, praktyki zawodowe i staże, w których decydujecie się wziąć udział, są Waszą inwestycją.

Nie zawsze inwestujecie w nie swoje pieniądze. Często można realizować je bezpłatnie dzięki dofinansowaniom. Inwestujecie w nie przede wszystkim swoje siły, czas i wszystko, co decydujecie się poświęcić w zamian.

I właśnie dlatego aktualna oferta Forecast Consulting to inwestycje rozwojowe – wnioski o dofinansowanie projektów, zarządzanie projektami, szkolenia i doradztwo biznesowe i warsztaty strategiczne.

Inwestycje rozwojowe, które projektujemy ze świadomością, czym są one dla Was.

Witamy Was w nowych perspektywach!